top of page

REFERENCE

Aneb co říkají o mé tvorbě klienti?

Jaké jsou jejich zkušenosti, zážitky a pohledy?

Jedna věc je vnímat energii svých obrazů, když jste jejich tvůrcem, ovšem o to víc Vám udělá radost, když dostáváte zpětnou vazbu, ať už od zákazníků nebo diváků, kteří mají skrze obrazy podobné zážitky, pocity a emoce a následně jsou ochotni je sdílet nejenom s Vámi ale i s širším publikem.

KONTAKT

PROBUZENE_ŽENSTVÍ_SABINOTIC_ARTcover.png
sun_personal (1)_correct.jpg

SLUNCE

„Jako bych Sabině při malování obrazu na chvíli svěřila klíče od své vlastní duše. Bylo to jako skočit z rozumu rovnou do srdce. Sázka na jednu kartu. Adrenalinová jízda.

Představte si, že si už delší dobu do svého pokoje vybíráte velmi pečlivě všechny barvy, tvary a předměty, a pak to všechno v jeden moment pustíte a v realizaci velkého a dominantního obrazu, hlavního monumentu místnosti, dáte absolutní důvěru a volnost ženě, se kterou si povídáte prvně v životě.

Abych to zkrátila: Výsledný obraz naprosto předčil má očekávání! Nejen, že je překrásný, ale Sabině se navíc povedlo do něj vdechnout cosi z neviditelného duchovního světa. Něco, co má skoro až zázračnou moc. Ten obraz je živý, léčí a neustále mě proměňuje – každý den mi umožňuje být více sama sebou."

                                                                                      L.N.

rytir.jpg

NEBESKÝ RYTÍŘ

„ Umenie má podklad v živom svete, ktorého rozmanitosť a štruktúra je obrovská. Vnikať a uchopovať tento živý svet je často obsiahla a sýta záležitosť. Nájsť to, čo človeka nejako obohatí môže priniesť vzácnu skúsenosť. Precízny obraz mi pomáha nájsť silu v mnohosti reality. Pomáha mi to spojiť sa so Sabi s vnímaním, s ľuďmi a všetkým naokolo, tak, ako je to zdá sa vhodné. Toto umenie nemá byť len parciálne, ale je to umenie tvorenia života... “

                                                                                A. Slocík

yoni_1 (1).png

YONI

„Sabina mě oslovila skrze svou tvorbu, a pak také svou krásou těla, i duší. Yoni jsem si nechala vytvořit na zakázku.Už při tomto procesu jsem cítila léčeni mého lůna, ženství. Naučit se přijímat a milovat svou Yoni. Když si ji prohlížím,připomíná mi, jak jsem jedinečná, moudrá a silná.Posiluje důvěru v sebe.Teď jsem pořádala svůj první ženský kruh. Kde bylo důležité nechat vše plynout srdcem. Yoni byla na tomto kruhu mou kotvou. Jsem moc ráda, že mi ji Sabina vytvořila. Cítím velkou vděčnost za její práci a energii, co do ní vkládá. Děkuji milá

                                                                    Veronika D. Ondo

talisman.jpeg

TALISMAN

„ Moc děkuji  za vytvoření obrazu na míru s osobním poselstvím. Když jsem zadával objednávku, neměl jsem vůbec žádná očekávání a nechal jsem Sabině zcela volnou ruku. Upřímně řečeno jsem ani nevěděl, co osobního by na mě namalovat šlo, představa nula nula nic.

Když jsme se setkali pro předání, tak jsem Sabině řekl... "no, tak si říkám, co bych pro sebe namaloval, možná něco, kde bude černá, žluto-zlatá, fialovo-modrá a stříbrná barva s mikro-detailem červené" a tvar tedy vůbec netuším... ale nechtěl jsem to moc pitvat a lezlo to ze mě jak z chlupatý deky, protože jsem nechtěl, aby třeba nebyla smutná z toho, že se mi netrefila do vkusu.

 

Pousmála se, když jsem barvy zmínil a zabalený obraz mi předala. Řekla, že když si skicovala návrh obrazu, vnímala významy jako "amulet, talisman" a k tomu mi předala další poselství na listě A4. To mě hodně překvapilo, protože před několika dny jsem se s těmito výrazy na mou osobu již jednou při emotivnější situaci setkal, ale nepřikládal jsem jim důležitost. Také jsem si často všímal, když mě předjel vůz "Renault Talisman", že toto má napsáno na zádi. Ale opět bez pozornosti, jen mě to utkvělo v paměti, protože jsem předtím ani nevěděl, že tohle auto existuje.

 

Když jsem obraz druhý den rozbalil, tak to, co jsem uviděl mě samozřejmě překvapilo. Zcela shodné barvy s těmi, které jsem jí zmínil a tvarově velmi podobné tomu, co jsem si skicoval po kouskách již asi rok v minulosti (přikládám na poslední fotce) - to jsem nyní ještě dokreslil více detailně...

Jaký význam bude mít talisman, nebo amulet v mém životě ještě nevím, nicméně tato interakce se Sabinou mě moc zaujala i překvapila. Možná, že si nakonec pořídím toho Renaulta "                                                   

J. D. Aichberg

detail_3.jpg

DĚKUJI

„ Sabina každým jejím dílem ukazuje, jak vznešená, pestrá, smysluplná a nekonečná fantazie může být.
Obdivuji její schopnost umět se napojit na ty nejjemnější vlny v nás a vytvářet tak nejen unikátní umělecká díla, ale především tvorbu, která nás může uzdravovat a pomáhat najít správný směr v našem životě.
Mně konkrétně Sabina pomocí jejich obrazů pomohla v tom nejšílenějším období mého života - ukázala mi jasnost, dodala odvahu, připomněla mi smysl lásky, sebedůvěry a odpuštění.
Z célého srdce Ti děkuji!“

 

  Kairtheris

bottom of page