_MG_9853.JPG

OSOBNÍ OBRAZ

Chceš obraz, který bude symbolem Tebe samotného?

Je to možné.

 

Díky naladění se na konkrétního člověka vytvářím obrazy "na míru".

Jak to probíhá?

 

Zpočátku se budu zajímat, proč chceš obraz vytvořit. Pokud nenajdeme žádný konkrétní důvod, budeme pokračovat dál a skrze vzájemnou debatu se na Tebe postupně naladím. Budu čistě naslouchat Tvým slovům a vyčkávat na "zjevení" motivu. Ten ke mně přichází různými způsoby, avšak nejčastěji ho vnímám, vidím nebo cítím uvnitř své hlavy. Může se ukázat v podobě barevnosti, vzorů, tvarů, linií, vůní, čísel atp. nebo se rovnou "zjeví" celý. Poté načrtnu skicu Tvého obrazu a společně můžeme prokonzultovat jeho podobu nebo se můžeš nechat překvapit konečným výsledkem. Občas se stane, že netuším, jak detailně bude výsledné dílo vypadat, protože maluji plynule v přítomném okamžiku. Doposud každý můj vytvořený obraz dokonale souzněl se svým majitelem, což mi jasně ukazuje, že tento postup tvorby je ten správný. Tohle je stručná kostra toho, jak proces obvykle vypadá, ale díky Tvé jedinečnosti se postup může v určitých bodech lišit.

yoni2_1.jpg
sun_personal (1)_correct.jpg

Co získám?

 

Osobní obraz se zprávou přímo pro Tebe. Získáváš unikátní symbol, předmět, který s Tebou od určité etapy může být celý život a díky tomu roste s Tebou a Ty s ním. Význam tohoto předmětu objevíte pozorováním ho svým vnitřním zrakem a naladěním se na něj svým vlastním srdcem. Dalším bodem je samozřejmě to, že se jedná o dekoraci, která skvěle doplní Tvůj prostor.

Jaká je cena?

 

Cena závisí především na výběru materiálu, na který se bude malovat. Dalším možným aspektem je použití doplňkových dekorací, kterými jsou např. speciální kamínky, plastické detaily, třpytky atd.

 

Obecně se dá říct, že se cena obrazu na plátně pohybuje 4,- Kč za cm2.

totem_verze_2 (1).jpg
_MG_0748 copy.JPG

                    Za jak dlouho je obraz hotový?

 

Je to individuální s přihlédnutím k velikosti díla a aktuálnímu pracovnímu vytížení. Díla menších rozměrů mohou být hotová za pár dní.

 

Pokud máš nějaké dotazy, nebo máš zájem o vytvoření Tvého osobního obrazu, můžeš mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info.sabinotic@gmail.com, telefonicky +420604917889 nebo na sociálních sítích.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2018-2021 SABINA DOS